Zadzwoń:+48664258373 | +48782930132

O nas

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy firmą przewozową z Polski. Zajmujemy się przewozem osób i paczek z Polski do Niemiec, Holandi i Belgii. W 2015 roku rozszerzyliśmy działalność na przewozy osób do Belgii. Posiadamy busy zgodne z najnowszymi standardami europejskimi. Nasza kadra kierowców posiada wszelkie umiejętności, aby zawieźć państwa bezpiecznie do celu.

Na rynku przewoźników działamy od ponad 5 lat. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam odpowiednio ułożyć trasę tak, żeby klient dotarł do celu w jak najkrótszym czasie. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo paażerów, stąd zawsze jeździmy z dodatkowym kierowcą. Nasi kierowcy po skończonej trasie mają dzień odpoczynku, dzięki temu są wypoczęci przed podróżą.

Przystępne ceny i komfortowa podróż jest jednym z atutów naszej firmy, a zadowolenie klienta jest naszą najważniejszą domeną.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.


wyjazdy z polski: środa, czwartek, sobota, niedziela

powroty do polski: środa, czwartek, piatek, sobota, niedziela

Co 5-ty przejazd 100 PLN zniżki.

Ceny już od 45 €

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Jak działamy

Po otrzymaniu adresu klienta dzwonimy na 30 min przed planowanym podjechaniem, aby klient mógł się przygotować do podróży.

W naszych busach obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu oraz palenia papierosów. Na żądanie robimy 2-3 postoje na przysłowiowego "dymka". Od klientów oczekujemy kultury osobistej i poszanowania drugiej osoby. Paczki układane są warstwowo, aby jak najmniej naruszyć bagaż klienta.

Klient jest zobowiązany do podania dokładnego adresu wraz z kodem pocztowym miejsca docelowego. Po zakończonej podróży oczekujemy od klienta porządku na zajmowanym miejscu.