Zadzwoń:+48664258373 | +48782930132

Usługi

Usługi przez nas wykonywane

Przewóz osób do Belgii

Od roku 2017 zaczęliśmy przewozić ludzi do Belgii.

Przewóz osób do Holandii

Od roku 2015 zaczęliśmy przewozić ludzi do Holandii, na całym jej obszarze.

Przewóz osób do Niemiec

Do Niemiec wozimy ludzi od ponad 5 lat. Działamy na terenie północnych Niemiec. Nasza trasa przebiega od trasy A2 na północ. Przebiega przez następujące landy: Branderburg, Sachsen-Anhalt, Nordrhein-Westfalen, Niedersachsen, Schlezwig-Holstein, Mecklenburg-Vorpommern.

Przewóz paczek

Za dodatkową opłatą przewozimy paczki do wskazanego miejsca na ustalonej trasie. Cena paczki zależna jest od jej wielkości i zajmowanego miejsca w aucie.

Transport części

Istnieje możliwość zamówienia części samochodowych oraz dostarczenia ich pod wskazany adres. Przy zamówieniu tej opcji należy podać gabaryty przesyłki oraz jej ciężar.s


wyjazdy z polski: środa, czwartek, sobota, niedziela

powroty do polski: środa, czwartek, piatek, sobota, niedziela

Co 5-ty przejazd 100 PLN zniżki.

Ceny już od 45 €

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Jak działamy

Po otrzymaniu adresu klienta dzwonimy na 30 min przed planowanym podjechaniem, aby klient mógł się przygotować do podróży.

W naszych busach obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu oraz palenia papierosów. Na żądanie robimy 2-3 postoje na przysłowiowego "dymka". Od klientów oczekujemy kultury osobistej i poszanowania drugiej osoby. Paczki układane są warstwowo, aby jak najmniej naruszyć bagaż klienta.

Klient jest zobowiązany do podania dokładnego adresu wraz z kodem pocztowym miejsca docelowego. Po zakończonej podróży oczekujemy od klienta porządku na zajmowanym miejscu.